چرا خرید زمین شیبا در متاورس به صرفه است ؟


ماهان سرجوقیان 22 اردیبهشت 1401 10 دقیقه مطالعه
چرا خرید زمین  شیبا در متاورس به صرفه است ؟

فهرست محتوا

به دلیل پتانسیل افزایش ارزش آن در طول زمان، زمین در Shiba land Metaverse یک سرمایه گذاری هوشمندانه است. اصول کمیابی و عرضه و تقاضا پایه های علم اقتصاد هستند.
عوامل زیر ازجمله دلایل خرید زمین شیبا در متاورس هستند:

دلیل اول

زمین نه تنها در متاورس کمیاب است، بلکه ممکن است کنترل یا دستکاری شود. به عنوان مثال، عرضه فراوان زمین در متاورس برای مدت محدودی وجود خواهد داشت که قیمت را کاهش می دهد.

اما اگر عرضه محدود باشد، قیمت افزایش خواهد یافت. در نتیجه، مالکان، یا پذیرندگان اولیه، از افزایش در ارزش دارایی های خود لذت خواهند برد.

دلیل دوم

بهره‌ وری اقتصادی متاورس از راه املاک و مستغلات معاصر است. در واقع، زمین در یک مکان شهری مطلوب می تواند در طول زمان ارزش آن افزایش یابد.
زمین در مکان های ایده آل در متاورس در دسترس است.

برخی از سر و صدای جاده مورد آزار و ‌اذیت قرار می گیرند پس می‌توانید قلمرو خود را دقیقاً همان چیزی که در متاورس می‌خواهید بسازید.

چرا خرید زمین شیبا در متاورس به صرفه است ؟

دلیل سوم

می توان یک خانه ای ساخت که می تواند به عنوان یک شرکت باشد، یا می توانید یک کلبه کوچک در جنگل داشته باشید. شما می توانید یک نمای باورنکردنی و کاملاً پنهان ایجاد کنید.

دلیل چهارم

هیچ کس نمی تواند به شما امر کند که چه کاری را انجام دهید و چه کاری را نمی توانید انجام دهید. تنها محدودیت آن تخیل شماست. برخی از زمین ها مناظر خیره کننده ای خواهند داشت.

دلیل پنجم

این امر ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما در متاورس امکان پذیر است. یک نفر هم فرمانده نیست. شما کسی را ندارید که شما را محدود کند.
فقط آسمان حد است در نتیجه، هیچ کس در متاورس نمی تواند به صاحب زمین بگوید که زمین او در کجا قرار دارد.

چرا خرید زمین شیبا در متاورس به صرفه است ؟

دلیل ششم

مالکین مالک زمین در متاورس نخواهند بود، اما خاک دنیای واقعی را که زمین متاورس روی آن قرار دارد، در اختیار خواهند داشت. این به افراد امکان فروش یا اجاره زمین در دنیای واقعی و همچنین استفاده از آن برای مقاصد دیگر را می دهد.

جزئیات فروش زمین شیبا

ابتدا بیایید ژتون هایی را که برای خرید زمین نیاز دارید، یادآوری کنیم. در حال حاضر، باید مشهود باشد که برای خرید شیبالند، مشتریان باید ابتدا یک توکن LEASH دلاری دریافت کنند.

ادامه مطلب
آشنایی با ارز دیجیتال اتریوم

و دارایی که برای خرید زمین یا تجارت در زمین شیبا در متاورس استفاده می شود، به واسطه اتریوم (ETH) می باشد.

برای بدست آوردن زمین مجازی در متاورس باید مراحل زیر را سپری کرد:

چرا خرید زمین شیبا در متاورس به صرفه است ؟

مرحله اول، رویداد مناقصه

روش مناقصه در shiba-world مشابه روش حراج سنتی است، با این تفاوت که ابتدا باید $LEASH خود را قبل از پیشنهاد در زمین انتخابی خود با اتریوم (ETH) قفل کنید. اگر پیشنهاد شما بالاترین قیمت باشد، زمین را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مالکیت تغییر نخواهد کرد تا زمانی که پیشنهاد بالاتری قبل از انقضای زمان سنج ارائه شود و پول پیشنهاد قبلی به مالک واقعی بازگردانده شود. الگوریتمی وجود دارد که کاهش زمان قفل را محاسبه می کند و به این گونه است که:

کسانی که دارایی یا در اصل زمان بیشتری را قفل کرده اند45 روز تا 90 روز را در اختیار دارند، در حالی که کسانی که دارایی یا زمان کمتری را قفل کرده اند از30 روز تا 45 روز را برخوردارهستند.

آن دسته از مناقصه گرانی که در مرحله اول زمین را به دست نیاورده اند یا از مناقصه گران بزرگ تری پیشی گرفته اند، هنوز فرصت دارند که آن را تملک کنند. اولویت اول، اولین خدمت.

پس از سپری شدن مراحل ذکر شده ، مرحله نهایی مناقصه پس از ده روز، فروش عمومی فرا می رسد:

همه مناقصه گران مجازند در خرید زمین های موجود در شیب مپ در این زمان، اما به این صورت که با قیمت از پیش تعیین شده و‌محاسبه شده و نه از راه مناقصه، شرکت کنند و در نهایت فروش انجام می شود.

زمین شیبا در متاورس را می توان با ارزدیجیتال اتریوم خریداری کرد که برای این کار می‌ توانید به سایت و اپلیکیشن صرافی ارزدیجیتال فراچنج مراجعه کنید و خرید اتریوم داشته باشید.

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating*