‏Sandbox (سند باکس) چیست؟


ماهان سرجوقیان 6 خرداد 1401 10 دقیقه مطالعه
‏Sandbox (سند باکس) چیست؟

فهرست محتوا

Sandbox یک بازی برای کسب درآمد است که فناوری بلاک چین، DeFi و NFT ها را در یک متاورسه سه بعدی ترکیب می کند.

دنیای مجازی آن به بازیکنان اجازه می‌دهد تا بازی‌ها و دارایی‌های دیجیتال خود را با ابزارهای طراحی رایگان ایجاد و سفارشی کنند.

سپس کالاهای مجازی ایجاد شده را می‌توان به‌عنوان NFT کسب درآمد کرد و برای توکن‌های SAND در The Sandbox Marketplace فروخت.

نشانه SAND نشانه اصلی The Sandbox است. به عنوان پایه تمام تراکنش ها و تعاملات در بازی استفاده می شود.

SAND را می توان از طریق انجام بازی ها و مسابقات در The Sandbox به دست آورد یا در صرافی های ارزهای دیجیتال مانند فراچنج خریداری کرد.

معرفی

صنعت بازی در حال سرمایه‌گذاری منابع بیشتری برای ارائه پروژه‌های خود در بلاک چین است، به‌ویژه در ایجاد متافورس برای افزایش تجربه بازی.

پس از تغییر نام فیس بوک به متا در اکتبر 2021، محبوبیت بازی متاورس افزایش یافت. متافورس در بلاک چین نحوه تعامل افراد با یکدیگر را تغییر می دهد و مالکیت دارایی های دیجیتال درون بازی را بازتعریف می کند.

یکی از داغ‌ترین پروژه‌های بازی بلاک چین که تجربه مجازی منحصربه‌فردی را به بازیکنان ارائه می‌دهد، Sandbox است.

خلاقیت بازیکنان را آزاد می کند و به آنها اجازه می دهد در آیتم های بازی و سرزمین مجازی مشارکت کنند، همه بر اساس توکن های غیر قابل تعویض (NFT).

‏Sandbox (SAND) چیست؟

Sandbox چیست؟

‏Sandbox یک بازی بلاک چین بازی برای کسب درآمد است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا با استفاده از توکن های غیرقابل تعویض (NFT) روی بلاک چین اتریوم دنیای مجازی بسازند.

بازیکنان می توانند آواتارهای خود را برای دسترسی به بازی ها، محیط ها و هاب های مختلف در Metaverse The Sandbox طراحی کنند. می توانید بازی را به عنوان یک نسخه DeFi از Minecraft در بلاک چین در نظر بگیرید.

‏The Sandbox که در سال 2011 توسط Pixowl راه اندازی شد، در ابتدا یک پلت فرم بازی موبایلی بود که برای رقابت با Minecraft طراحی شده بود.

به یک موفقیت تبدیل شد و بیش از 40 میلیون دانلود در سراسر جهان ایجاد کرد. اما در سال 2018، آرتور مادرید و سباستین بورگت، بنیانگذاران مشترک، تصمیم گرفتند پتانسیل ایجاد یک متاورسه سه بعدی در بلاک چین را بررسی کنند.

ادامه مطلب
12 الگوی شمعدانی محبوب مورد استفاده در تجزیه و تحلیل فنی ارز های دیجیتال

هدف آنها این است که به کاربران اجازه دهند واقعاً ساخته های خود را به عنوان NFT داشته باشند و در حین شرکت در اکوسیستم، جوایزی کسب کنند.

پروژه جدید Sandbox در سال 2020 منتشر شد و به همراه Axie Infinity و Decentraland به یکی از سریع‌ترین بازی‌های در حال رشد در دنیای ارز دیجیتال تبدیل شد.

در نوامبر 2021، The Sandbox 93 میلیون دلار سرمایه از سرمایه گذاران به رهبری غول تلفن همراه ژاپنی SoftBank جمع آوری کرد.

این بازی همچنین بیش از 50 مشارکت از جمله Atari، یک شرکت بازی سازی معروف، CryptoKitties، The Walking Dead و ستاره هیپ هاپ Snoop Dogg را جذب کرد.

‏Sandbox (SAND) چیست؟

 

سندباکس چگونه کار می کند؟

‏Sandbox یک دنیای مجازی پویا با خلاقیت های تولید شده توسط کاربر است. بازیکنان می توانند NFT های خود را بسازند و بسازند، از جمله آواتارها، کالاهای مجازی و حتی بازی ها با استفاده از VoxEdit و Game Maker.

آنها نه تنها می توانند از کالاهای مجازی برای تعامل با سایر بازیکنان استفاده کنند، بلکه می توانند از طریق تجارت در Sandbox Marketplace از این NFT ها نیز کسب درآمد کنند.

VoxEdit

‏VoxEdit یک نرم افزار کاربرپسند برای هنرمندان و بازیکنان است تا NFT های مبتنی بر وکسل خود را ایجاد، تنظیم و متحرک کنند.

واکسل ها پیکسل های سه بعدی مربعی هستند که شبیه بلوک های لگو هستند. آنها را می توان به سرعت در VoxEdit ویرایش کرد تا اشکال مختلف ایجاد شود.

به عنوان مثال، کاربران می‌توانند تجهیزات آواتار محور مانند لباس یا سلاح ایجاد کنند، یا حیوانات، فضای سبز، ابزار بازی و کالاها را برای استفاده در The Sandbox طراحی کنند.

سپس این کالاهای مجازی را می توان به عنوان NFT صادر و در Sandbox Marketplace داد.

‏Sandbox (SAND) چیست؟

بازی ساز

‏Game Maker به کاربران این امکان را می دهد تا بازی های سه بعدی منحصر به فرد خود را در metaverse Sandbox بسازند و آزمایش کنند. این یک برنامه ساده است که برای استفاده نیازی به دانش کدنویسی ندارد.

کاربران می توانند عناصر و اشیاء مختلف از جمله NFT های ایجاد شده با VoxEdit را در محیطی به نام LAND طراحی و سازماندهی کنند.

ادامه مطلب
پلاسمای اتریوم چیست؟

به عنوان مثال، آنها می توانند زمین را ویرایش کنند، کاراکترها و ساختمان ها را قرار دهند، و ماموریت ها را از کتابخانه منابع توسعه یافته توسط جامعه مدیریت کنند. آنها همچنین می توانند ساخته های خود را با جامعه Sandbox به اشتراک بگذارند.

بازار سندباکس

‏The Sandbox Marketplace که در آوریل 2021 راه اندازی شد، یک بازار NFT برای کاربران است تا دارایی های درون بازی (ASSETS) را با SAND، ارز دیجیتال بومی The Sandbox معامله کنند.

دارایی های به دست آمده را می توان با استفاده از Game Maker برای ایجاد بازی های منحصر به فرد در LAND گنجاند.

این NFT ها می توانند موجودیت ها، ساختمان ها، پوشیدنی ها و موارد دیگر باشند که همگی می توانند در The Sandbox استفاده شوند.

همانطور که گفته شد، The Sandbox از چندین توکن مختلف در اکوسیستم خود برای تعامل بازیکنان با پلتفرم استفاده می کند، از جمله SAND، LAND و ASSETS.

‏Sandbox (SAND) چیست؟

‏Sandbox (SAND) نشانه اصلی The Sandbox است. این یک توکن ERC-20 با عرضه کل 3 میلیارد SAND است.

به عنوان یک توکن ابزار، SAND برای انجام هر نوع تراکنش و تعامل در اکوسیستم The Sandbox استفاده می شود.

این بدان معناست که بازیکنان برای انجام بازی، شخصی سازی آواتارهای خود، خرید زمین یا تجارت دارایی در Sandbox Marketplace باید SAND داشته باشند. SAND نیز یک نشانه حکومتی است.

دارندگان SAND می توانند از طریق ساختار سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) تغییراتی را در پلتفرم پیشنهاد دهند و در مورد آنها رای دهند.

علاوه بر این، دارندگان می‌توانند SAND را در بازی به اشتراک بگذارند تا پاداش‌هایی از جمله سهمی در درآمد حاصل از تمام تراکنش‌های توکن‌های SAND کسب کنند.

مهم‌تر از همه، قرار دادن SAND می‌تواند شانس یافتن سنگ‌های قیمتی و کاتالیست‌های ارزشمند را افزایش دهد، منابع بازی مورد نیاز برای ایجاد دارایی‌ها با کمیاب بالاتر.

‏SAND را می توان از طریق انجام بازی ها و مسابقات مختلف در The Sandbox به دست آورد یا در صرافی های ارزهای دیجیتال مانند Binance خریداری کرد.

‏Sandbox (SAND) چیست؟

دارایی ها چیست؟

دارایی ها NFT های تولید شده توسط کاربر هستند. آنها دارایی‌های voxel هستند که با VoxEdit ایجاد شده‌اند، که سپس در The Sandbox Marketplace آپلود می‌شوند و برای فروش به NFT تبدیل می‌شوند.

ادامه مطلب
بهره بردن از سیستم همتا به همتا

از ASSETS می توان به روش های مختلف در بازی استفاده کرد. آنها می توانند دارایی های محیطی مانند یک ساختمان، یک حیوان متحرک یا یک ماشین باشند.

آنها همچنین می توانند به عنوان لباس یا سلاح به آواتار متصل شوند. برای کسانی که بازی‌های خود را در Game Maker ایجاد می‌کنند، ASSETS می‌تواند به گونه‌ای طراحی شود که تجربه‌های منحصربه‌فردی از بازی را ارائه دهد.

‏Sandbox (SAND) چیست؟

LAND چیست؟

‏LAND یک قطعه دیجیتالی از املاک و مستغلات در پلت فرم The Sandbox است. این یک توکن منحصر به فرد ERC-721 در بلاک چین اتریوم است.

بازیکنان می توانند LANDs را خریداری کنند تا با استفاده از ابزار Game Maker نسخه خود را از بازی ها با ASSETS بسازند.

آنها همچنین می توانند چندین زمین را با هم ترکیب کنند تا یک ESTATE تشکیل دهند که بزرگترین اندازه ممکن 24×24 باشد.

‏LAND به بازیکنان اجازه می دهد تا از تجربه بازی خود کسب درآمد کنند. برای مثال، آن‌ها می‌توانند از سایر بازیکنانی که از LAND آن‌ها بازدید می‌کنند یا بازی‌هایشان را انجام می‌دهند، هزینه دریافت کنند، با میزبانی محتوا و رویدادها، جوایزی در SAND کسب کنند، یا به‌طور بالقوه زمین سفارشی‌شده‌شان را بفروشند یا اجاره کنند.

در مجموع 166464 زمین در سندباکس وجود دارد. آنها را می توان با SAND و اتر (ETH) از طریق فروش عمومی زمین خریداری کرد.

می‌توانید فهرستی از فروش‌های عمومی و تاریخ‌های تأیید شده را در Sandbox gitbook پیدا کنید. از طرف دیگر، می‌توانید زمین را از سایر کاربران در The Sandbox Marketplace و پلتفرم‌های NFT مانند OpenSea خریداری کنید، اما احتمالاً گران‌تر از فروش رسمی عمومی خواهند بود.

چگونه Sandbox بخریم؟

برای خرید ارزدیجیتال Sandbox به صورت مستقیم و غیر مستقیم میتوانید عمل کنید :

۱-ورود به صرافی آنلاین فراچنج Farachange.ir
روش مستقیم :این است که بصورت مستقیم کیف پول خود را شارژ کنید و سپس Sandbox بخرید.

روش غیر مستقیم:ابتدا اقدام به خرید بیت کوین یا خرید تتر کنید و سپس تتر خود را تبدیل با Sandbox کنید .

‏Sandbox (SAND) چیست؟

بستن افکار

‏Sandbox یک پلتفرم محتوای تولید شده توسط کاربر است که به کاربران اجازه می دهد تا metaverse را ایجاد کرده و در آن مشارکت کنند.

برخلاف سایر بازی‌های محبوب بازی برای کسب درآمد، The Sandbox دنیای بازی از پیش تعیین‌شده‌ای ندارد. این یک رویکرد منعطف برای کاربران اتخاذ می کند تا همه چیز را با ابزارهای رایگان و آسان برای استفاده سفارشی کنند.

ادامه مطلب
پشتوانه ارز های دیجیتال چیست ؟

محتوای ایجاد شده توسط کاربران همچنین می تواند به عنوان NFT درآمد داشته باشد یا برای بهبود تجربه بازی آنها استفاده شود.

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating*