توکن های فن بایننس چیست؟


ماهان سرجوقیان 10 خرداد 1401 10 دقیقه مطالعه
توکن های فن بایننس چیست؟

فهرست محتوا

توکن‌های فن بایننس به دارندگان توکن مزایا و امتیازات ویژه با تیم‌ها و برندها می‌دهد.

باشگاه‌های ورزشی، تیم‌ها، برندها و سایر افراد تأثیرگذار می‌توانند از توکن‌های بایننس فن برای رشد جامعه هواداران خود و پاداش دادن به حامیان خود استفاده کنند.

توکن های بایننس فن با NFT ها متفاوت هستند زیرا قابل تعویض هستند. این بدان معنی است که هر توکن خاص از هر نظر با دیگری از همان توکن برابر است، درست مانند خرید بیت کوین با بیت کوین دیگر.

دارندگان توکن فن بایننس از دسترسی به NFTهای با نسخه محدود و رای انحصاری در مورد تصمیمات باشگاهی که برای دارندگان توکن، نشان های نادر طرفداران، و کالاها و تجربیات منحصر به فرد محفوظ است، لذت می برند.

کاربران می توانند ابتدا توکن های جدید بایننس فن را از طریق لانچ پد بایننس خریداری کنند یا پس از پایان اشتراک Launchpad از طریق Spot، P2P یا با کارت اعتباری/دبیت، توکن ها را خریداری کنند.

مقدمه

توکن‌های بایننس فن کمک می‌کنند تا تجربه طرفداران را به دنیای ارزهای دیجیتال بیاورند.

توکن ها بخشی از روند رو به رشد دیجیتالی شدن تعاملات در بلاک چین هستند. بایننس با تیم‌ها و برندهای ورزشی معروف همکاری می‌کند تا طرفداران را به تیم‌ها و باشگاه‌هایی که حمایت می‌کنند نزدیک‌تر کند.

توکن های فن بایننس چیست؟

توکن‌های بایننس فن، توکن‌های کاربردی مرتبط با یک باشگاه، تیم یا برند هستند که به دارندگان توکن امتیازات ویژه‌ای برای طرفداران می‌دهند.

به عنوان مثال، یک باشگاه فوتبال می‌تواند توکن Binance Fan داشته باشد که به دارندگان خرید بلیط اولویت می‌دهد.

دارندگان توکن Binance Fan همچنین می توانند در تصمیمات باشگاهی مانند انتخاب لباس جدید، شعار یا طرح پیراهن از امتیاز رای برخوردار شوند.

این توکن معمولاً با یک باشگاه ورزشی، افراد مشهور یا موجودیت دیگری با طرفداران زیادی مرتبط است.

یوونتوس، آ اس رم و اف سی بارسلونا تنها برخی از باشگاه‌هایی هستند که توکن‌های مخصوص به خود را دارند و اکنون در صرافی‌های ارز دیجیتال مثل صرافی فراچنج farachange.ir در گردش هستند.

برخلاف بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) که ارزش آن‌ها از پروژه اصلی استخراج می‌شود، این توکن بر اساس مزایای منحصربه‌فردی که برای طرفداران به ارمغان می‌آورد، ارزش دارد.

ادامه مطلب
بلاک چین چیست؟

یک نمونه S.S. Lazio Fan Token (LAZIO) است. LAZIO به طرفداران فوتبال S.S. Lazio فرصتی برای تحت تاثیر قرار دادن تصمیمات مربوط به دارندگان توکن از طریق پلتفرم بایننس فن توکن فراهم می کند.

دارندگان فن توکن لاتزیو می توانند در نظرسنجی های مختلف “تصمیم گیری هواداران” منتشر شده توسط تیم فوتبال رای دهند. در آینده، کاربران همچنین می‌توانند از LAZIO برای جمع‌آوری جوایز Non-Fungible Token (NFT) و کشف ویژگی‌های گیمیفیکیشن اضافی استفاده کنند.

توکن های فن بایننس چیست؟

آیا توکن های بایننس فن NFT هستند؟

توکن‌های بایننس فن در واقع با توکن‌های غیرقابل تعویض متفاوت هستند.

NFT ها کلکسیونی یکباره و منحصر به فرد هستند که قابل تکرار نیستند. در حالی که یک تیم با توکن فن بایننس خود ممکن است NFT را نیز ضرب کند، یک توکن فن بایننس در واقع یک توکن کاربردی قابل تعویض است.

این به این معنی است که با هر توکن فن Binance دیگری از همان نوع قابل تعویض است. آن را مانند اسکناس 1 دلاری در نظر بگیرید که بدون تفاوت با هر اسکناس 1 دلاری دیگری قابل تعویض است.

بسته به توکن Binance Fan، برخی دارندگان می توانند از توکن های خود برای جمع آوری NFT های مربوط به باشگاه استفاده کنند.

 دارندگان بایننس فن توکن چه پاداش ها و تجربیاتی دارند؟

هنگامی که این توکن ها را در اختیار دارید، می توانید شروع به دریافت جوایز طرفداران کنید و از حقوق انحصاری طرفداران خود استفاده کنید.

مزایای دقیقی که دریافت خواهید کرد به توکنی که دارید و آنچه باشگاه یا برند ارائه می دهد بستگی دارد. اکثر این توکن ها حداقل به موارد زیر دسترسی خواهند داشت:

1. جعبه‌های اسرارآمیز و NFT – می‌توانید از این توکن خود برای خرید جعبه‌های اسرارآمیز NFT حاوی NFT‌های کمیاب مختلف استفاده کنید.

2. حق رای – اگر باشگاه یا تیم مرتبط با توکن هواداران بایننس رای هواداران داشته باشد، دارندگان توکن می توانند از طریق مکانیسم حاکمیتی شرکت کنند.

این آرا می تواند شامل انتخاب کالایی باشد که یک تیم ارائه می دهد یا رویدادهای خیریه و مسابقاتی که برگزار می کنند.

3. نشان‌های طرفداران – هر تعاملی که توکن طرفداران این صرافی با تیم خود داشته باشد، شانس آنها را برای برنده شدن نشان طرفداران افزایش می‌دهد.

ادامه مطلب
روانشناسی چرخه های بازار

اگر به اندازه کافی نشان هواداران جمع آوری کنید، می توانید تجربیات انحصاری را با باشگاه یا برند کسب کنید.

توکن های فن بایننس چیست؟

از کجا و چگونه توکن های فن بایننس را بخریم

برای خرید این توکن، ابتدا باید یک حساب کاربری بایننس ایجاد کنید و فرآیند تأیید KYC را تکمیل کنید. اگر ازقبل شناسه کاربری دارید، به سادگی وارد شوید.

اگر می‌خواهید فهرستی از توکن‌های بایننس فن در حال حاضر و آینده را ببینید، برای اطلاعات دقیق به پلتفرم توکن فن بایننس بروید. روش های مختلفی برای خرید توکن های بایننس فن وجود دارد:

1. به لانچ پد توکن بایننس فن (جایی که توکن ها در ابتدا ارائه می شوند) بپیوندید تا جدیدترین توکن های بایننس فن موجود را دریافت کنید.

2. با استفاده از دارایی های دیجیتال شده یا پول نقد خود، توکن های بایننس فن از قبل موجود را در بازار Spot بخرید.

می‌توانید دارایی‌های کریپتو بخرید یا با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی، موجودی نقدی اضافه کنید.

3. دارایی های دیجیتال شده را از سایر کاربران از طریق بازار همتا به همتا خریداری کنید و از آن ها برای دریافت توکن های بایننس فن استفاده کنید.

همه این گزینه ها از طریق برنامه یا وب سایت بایننس با گزینه های مختلف پرداخت قابل دسترسی هستند.

هنگامی که خرید خود را تکمیل کردید، توکن های بایننس فن به طور خودکار به Spot Wallet شما منتقل می شود.

خرید توکن فن بایننس از بایننس لانچ پد

بایننس لانچ پد به عنوان پلتفرم راه اندازی این توکن عمل می کند و اولین دسترسی را به پروژه های جدید و آینده ارائه می دهد.

وقتی یک تیم یا برند جدید توکن خود را در پلتفرم توکن فن بایننس فهرست می‌کند، کاربران بایننس می‌توانند از طریق Launchpad در فروش شرکت کنند تا آن توکن‌ها را به دست آورند.

پس از یافتن توکن بایننس فن که می‌خواهید بخرید، باید BNB را به عنوان بخشی از فرمت اشتراک Launchpad متعهد کنید.

پس از پایان فروش، تخصیص توکن های خود را بر اساس نسبت کل BNB تعهد شده توسط همه شرکت کنندگان دریافت خواهید کرد.

با این حال، برای اطمینان از انصاف، حداکثر سقف توکن برای هر نفر وجود دارد.

ادامه مطلب
نقدینگی در ارز های دیجیتال چیست ؟

خرید NFT و جعبه های رمز و راز با توکن های بایننس فن

با این توکن ها، کاربران همچنین می‌توانند NFT‌های نسخه محدود موجود در Mystery Boxes را دریافت کنند.

یک Mystery Box دارای یک NFT ویژه در داخل است که تنها زمانی آشکار می شود که کاربر جعبه را باز کند. آنها مقرون به صرفه هستند و به کاربران بایننس این امکان را می دهند که اقلام بسیار کلکسیونی را با قیمت پایین داشته باشند. در مشارکت با شرکای بایننس فن توکن، می‌توانید NFTهایی را خریداری کرده و برای آن‌ها پیشنهاد قیمت بدهید که فقط برای دارندگان این توکن قابل دسترسی است.

توکن های فن بایننس چیست؟

بستن افکار

مدل باشگاه هواداران به هیچ وجه ایده جدیدی نیست. با این حال، ترکیب آن با بلاک چین یک مدل جدید برای هواداران در اقتصاد کریپتو ایجاد کرده است. هر چه باشگاهی مانند S.S. Lazio مزایای بیشتری ارائه دهد، احتمال اینکه تقاضا برای Binance Fan Token بالا باشد بیشتر است. بار دیگر، توکن سازی مزایای منحصر به فردی ایجاد کرده است که طرفداران می توانند با آن درگیر شوند و از آن لذت ببرند.

برای شروع تجربه مزایای VIP برای باشگاه‌های مورد علاقه‌تان، به پلتفرم توکن هواداران Binance بروید. این پلتفرم به‌طور دوره‌ای با تیم‌ها و ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی می‌شود، بنابراین برای شرکت به موقع در لانچ‌پدها و فعالیت‌ها، مرتباً سر بزنید.

Share this...
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating*