سوالات متداول

دسته بندی

 • احراز هویت
 • خرید و فروش ارز دیجیتال
 • واریز و برداشت رمزارز و ریال
 • کسب درآمد
 • احراز هویت چیست؟

  بر اساس قوانین موجود در بازارهای مالی دنیا، احراز هویت مشتریان به سبب جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی الزامی است. موارد محدودی در این زمینه برای شروع به کار با سایت فراچنج در نظر گرفته شده است.

 • چه اطلاعاتی برای احراز هویت باید ارائه دهم؟

  شروع ثبت نام با استفاده از ایمیل معتبر امکان پذیر خواهد بود. در ادامه با توجه به سطح کاربری مورد نیاز ، کاربر باید اقدام به تکمیل اطلاعات پروفایل خود نماید. در سطح یک، کاربر ملزم به ارائه شماره تلفن همراه، اسکن رنگی کارت ملی، پاسپورت یا شناسنامه جدید می باشد. همچنین برای ارتقا به سطح دو کاربری تصویر سلفی طبق الگوی سایت و شماره همراه به نام خود کاربر مورد نیاز است. برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص سطوح کاربری مختلف و شرایط هرکدام صفحه مربوط به سطوح کاربری را ملاحظه بفرمایید.

 • چرا می بایست اطلاعات شخصی خود را برای خرید و فروش ارز های دیجیتال ارائه دهم؟

  فراچنج همگام با مقررات جهانی و داخلی، ملزم به احراز هویت کاربران محترم جهت ارائه خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال خواهد بود. تیم فراچنج متعهد می باشد که این اطلاعات را به صورت کاملاً محرمانه و به منظور حفظ امنیت سرمایه ی کاربران محترم، دریافت و محفوظ بدارد.

 • چطور ارز دیجیتال بخرم؟

  پس از افتتاح حساب در سایت فراچنج احراز هویت و تأیید حساب، کاربران محترم می توانند با استفاده از درگاه بانکی اقدام به شارژ حساب ریالی خود نمایند. پس از شارژ حساب، بلافاصله از قسمت خرید و فروش می توانند درخواست خرید ارز دیجیتال مورد نیاز خود را با حجم دلخواه در سایت ثبت نموده و سفارش خود را تکمیل نمایند. پس از تکمیل خرید، کیف پول مربوط به ارز دیجیتال خریداری شده به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد. سپس، امکان درخواست برداشت ارز دیجیتال از کیف پول اختصاصی هر کاربر میسر خواهد بود.

 • چطور ارز دیجیتال بفروشم؟

  پس از افتتاح حساب در سایت فراچنج احراز هویت و تأیید حساب توسط مدیریت سایت، کاربران محترم می توانند با استفاده از آدرس اختصاصی، اقدام به انتقال ارز دیجیتال به کیف پول خود نمایند. پس از تأیید تراکنش در شبکه بلاک‌چین (blockchain)، در قسمت کیف پول مربوط به رمزارز انتقال یافته تی ایکس آیدی مربوط به تراکنش را وارد کرده و در صورت تایید رمزارز انتقالی شارژ می شود. پس از این مرحله، این امکان وجود دارد تا کاربر، درخواست فروش رمزارز مورد نظر خود را با حجم دلخواه ثبت و سفارش خود را تکمیل نماید. پس از انجام فروش، کیف پول ریالی کاربر به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد. سپس، امکان درخواست برداشت ریال از کیف پول به حساب بانکی میسر خواهد بود.

 • چه رمرزارز هایی را می توانم خرید و فروش کنم؟

  در حال حاضر بیش از 300 رمزارز در فراچنج امکان خرید و فروششان وجود دارد. لیست رمزارز ها در پنل کاربری و قسمت خرید و فروش قابل مشاهده می باشد.

 • کمیسیون فراچنج برای معاملات چه مقدار می باشد؟

  کمیسیون فراچنج در قسمت خرید و فروش ریالی از اسپرد قیمت (فاصله خرید و فروش) دریافت شده و در قسمت ترید به صورت ثابت 0.3% می باشد.

 • چه رمزارز هایی را می توانم واریز و برداشت نمایم؟

  در حال حاضر واریز و برداشت رمزارز تتر در فراچنج امکان پذیر است. واریز و برداشت مابقی رمزارز ها به دلیل تحریم ها و حفاظت از دارایی کاربران موقتا غیرفعال می باشد.

 • چه میزان واریز ریال در فراچنج در روز امکان پذیر است؟

  طبق بخشنامه جدید بانک مرکزی درگاه های رمزارزی برای هر کد ملی روزانه 25 میلیون تومان امکان واریز فراهم نموده است. برای مبالغ بالاتر می بایست به حساب معرفی شده از سمت فراچنج وجه واریز شود.

 • چه میزان برداشت ریال در فراچنج در روز امکان پذیر است؟

  برای برداشت ریالی از سوی بانک مرکزی محدودیتی اعمال نشده و تنها محدودیت های سطوح کاربری در فراچنج می باشد.

 • چگونه بدون خرید و فروش کسب درآمد کنیم؟

  کاربران فراچنج میتوانند بعد از ثبت نام در سایت، با دریافت لینک زیرمجموعه گیری دوستان خود را به فراچنج دعوت کنند و از معاملات آنها کسب درآمد کنند. با هر معامله زیرمجموعه، 30 درصد کارمزد مستقیم و آنی به کیف پول معرف اضافه میشود.

 • چگونه میتوانید با جذب کاربر درآمدزایی کنید؟

  شما میتوانید با دعوت از دوستان خود و با انجام معاملات آنها درآمد داشته باشید. برای این کار از منو سمت راست وارد قسمت معرفی دوستان شوید.در این قسمت شما میتونید بین 5 تا 30 درصد از کارمزد معاملات دوستانتون رو به خودتون اختصاص بدید.(به طور مثال شما میتونید سهم خودتون و دوستتون رو 15 درصد قرار بدید به اینصورت 15 درصد از کارمزد معامله ایشون کسر میشه و 15 درصد هم به شما تعلق میگیره).

 • چند نفر می توانند با کد معرفی من ثبت نام کنند؟

  شما میتوانید تعداد نامحدود افراد را با کد معرفی خود به صرافی دعوت کنید.

مورد اعتماد حرفه ای ها

مروری بر فراچنج در یک سال گذشته

کاربران فعال

+55000 نفر

معاملات انجام شده

+1 میلیون معامله

حجم معاملات

+150 میلیارد تومان