ساخته شده با عشق

اپلیکیشن سامانه آنلاین فراچنج

ویژگی های خیره کننده ای که که شگفت زده خواهید شد.

ویژگی های برنامه و اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال

یکی از نکات بسیار مهم امنیت اپلیکیشن می باشد. باید ببینید که اپلیکیشن صرافیی که با آن کار میکنید  در چه سطحی می باشد. برای مثال چه مقدار از دارایی های صرافی در کیف پول های سرد نگه داری میشود. آیا بیمه شده است یا خیر. آیا تیم امنیتی وجود دارد که باگ های اپلیکیشن صرافی را گزارش کند یا خیر. همچنین اطلاع کسب کنید که آیا صرافی در مدت زمان فعالیت خود هک شده است یا خیر

چه در زمینه فروش و خرید ارز دیجیتال تازه کار هستید و چه حرفه ای نیاز به خدمات پشتیبانی حرفه ای دارید. هیچکس دلش نمیخواد وقتی که سعی دارد تا با پشتیبانی یک اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال صحبت کند با صفحه ای بلند و بالا از سوالات متداول رو به رو شود و حالا میان آن ها بگردد تا سوالش را پیدا کند. کاربر تمایل دارد تا مستقیما با پشتیبانی مجموعه بدون معطلی صحبت کند. همچنین بسیار مهم است که تایم کاری پشتیبانی اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال مورد بررسی قرار گیر. اگر پشتیبانی 24 ساعته باشد خیال شما از چندین جهت راحت می شود.

در حال حاضر بیش از 4000 ارز دیجیتال مختلف در دنیا وجود دارد. اما حتی بهترین صرافی ها هم بین 50 تا 150 ارز دیجیتال را در خود جای داده اند. در اکثر اپلیکیشن های صرافی ارز دیجیتال شما می توانید تنها یک یا دو ارز دیجیتال را بخرید و بفروشید. اگر میخواهید در ارز های دیجیتال کوچک تر و ناشناخته تر سرمایه گذاری کنید باید از برنامه صرافی ارز دیجیتالی استفاده کنید که تعداد ارز های متنوعی را داشته باشد.

 اپلیکیشن های صرافی ارز دیجیتال خیلی سریع توسعه پیدا کردند و امکانات متنوعی را در خود جای داده اند. با این حال, این توسعه و پیشرفت ها در بعضی جهات باعث پایین آمدن کاربر پسندی و راحتی در استفاده از آن شده است. اگر تازه کار هستید برنامه صرافیی را انتخاب کنید که کار کردن با آن ساده باشد تا بین گزینه ها و آپشن ها گم نشوید.

هیچکس دلش نمیخواد که با پرداخت کارمزد های بالا و غیر ضروری پول خودش رو دور بریزه. با هراپلیکیشن صرافی ارز دیجیتالی که قصد دارید کار کنید از کارمزد های واریز و برداشت تومان و واریز برداشت رمزارز و کارمزد هایی که برای ترید یا خرید و فروش گرفته می شود اطمینان حاصل کنید تا در نهایت بررسی کنید که این صرافی به کار شما می آید یا خیر.

ارز های دیجیتال کلاس جدیدی از دارایی ها هستند. پس هرچقدر که شما بیشتر در موردشان آموزش ببینید و اطلاعات کسب کنید به نفعتان خواهد بود. بعضی از برنامه های صرافی ارز دیجیتال داخلشان آموزش های مختلفی نیز وجود دارد. این اطلاعات شامل اخبار ارز های دیجیتال , توضیحات راجع به ارز های دیجیتال مختلف و اطلاعات عمومی در این حوضه می باشند.

برخی از اپلیکیشن های صرافی ارز دیجیتال به ازای ذخیره رمزارز ها به شما سود پرداخت میکنند. اگر قصد چنین کاری را دارید بسیار دقت کنید که این سود حاصله از چیست. معمولا یا با استیک کردن یا با قرض و وام دادن سرمایه شما سودی را دریافت میکنند و بخشی از آن را به شما میدهند.

اپلیکیشن یا برنامه های ارز دیجیتال مختلف در مکان های خاصی فعالیت دارند قبل از ثبت نام حتما بررسی کنید که اون صرافی در ایران فعالیت دارد یا خیر. این نکته بسیار قابل توجه است زیرا برخی از اپلیکیشن های صرافی, ایران را تحریم کرده و ممکن از بعد از واریز سرمایه, پول شما را بلوکه یا مسدود کنند.

حالا موارد بالا را روی اپلیکیشن فراچنج بررسی میکنیم تا نقاط قوت و ضعف آن را بشناسید و انتخاب دقیق تری داشته باشید.

بخشی از دارایی کاربران (رمزارز هایی که بیش از حد داخل صرافی ذخیره شده) به کیف پول های سرد مجموعه منتقل می شود و با الزامات امنیتی بالا نگه داری می شوند تا هیچ گونه تهدیدی اون بخش از دارایی ها را تهدید نکند. فراچنج بیمه نشده است. در حال حاضر در حال همکاری با یک شرکت جهت تست نفوذ اپلیکیشن صرافی فراچنج و وبسایت مجموعه می باشد.

پشتیبانی چت آنلاین فراچنج به صورت 24 ساعته در حال خدمات رسانی است. هیچ گونه کادر سوالات متداول و غیره نیز مزاحم شما نشده و مستقیما به اپراتور های مربوطه وصل می شوید. پشتیبانی به صورت تلفنی نیز شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 / پنج شنبه ها 9 الی 1 برای تماس گرفتن در دسترس می باشد.

در حال حاضر بیش از 300 رمزارز در اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال فراچنج قابل دسترس هست که می توانید به ترید و خرید و فروش ریالی آن ها بپردازید. ارز های دیجیتال پر ریسک و پر خطر در صرافی فراچنج وجود ندارد تا با اطمینان بیشتری اقدام به خرید و فروش نمایید.

اپلیکیشن صرافی فراچنج و همینطور سایت مجموعه تقریبا در دسته بندی پیشرفته ها قرار میگیرند اما ظرافت و هنر جانمایی ابزار ها و امکانات به نحوی هست که آماتور و تازه کار ترین افراد هم امکان استفاده کردن از آن را دارند.

کارمزد ترید و تبدیل در صرافی فراچنج 0.2% مبلغ می باشد. و کارمزد خرید و فروش ریالی به صورت اسپرد یا اختلاف بین نرخ خرید و فروش می باشد که متغیر است. کارمزد واریز چه رمزارز په ریال در فراچنج وجود ندارد و کارمزد برداشت ریال بین 1 تا 4 هزار تومان می باشد ( کارمزد بانکی) و کارمزد برداشت رمزارز ها (کارمزد شبکه) هر کدام متغیر می باشد که بعد از ثبت نام تماما قابل مشاهده است.

وبلاگ صرافی ارز دیجیتال فراچنج پر از آموزش های مختلف در زمینه رمزارز ها می باشد. روزانه مطالب جدید در زمینه رمزارز های مختلف, بلاکچین, تکنولوژی های جدید و تحلیل های مختلف از بازار کریپتو کارنسی آپلود می شود که می توانید مرتب سر بزنید و اطلاعات جدید را فرا بگیرید.

  فراچنج هیچ بخشی در مورد سود دهی از منبع استیکینگ کارمزد ها و غیره ندارد.

در حال حاضر مکان فعالیت صرافی ارز دیجیتال فراچنج تنها در کشور ایران می باشد و تمام خدمات فقط به افرادی ایرانی ارایه می شود.