سوالات متداول

سوالات متداول

خرید بیت کوین از صرافی ارز دیجیتال بدون کارمزد امکان پذیر نیست. البته ممکن است میزان این کارمزد در صرافی های مختلف و بسته به مقدار سفارشات بالا و پایین باشد. فراچنج تضمین کمترین کارمزد برای معامله و تبدیل ارزدیجیتال را به شما مشتریان گرامی میدهد.

صرافی خوب باید دارای امکانات زیاد ، پشتیبانی خوب ، کارمزد پایین ، اپلیکیشن در پلتفرم های متفاوت و موارد از این قبیل باشد. تمام این موارد در صرافی فراچنج جمع آوری شده و اون رو به یکی از بهترین پلتفرم ها تبدیل کرده تا شما بتوانید با خیالی آسوده فروش و خرید بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری رو شروع کنید.

خرید فروش بیت کوین درهر حجمی در فراچنج امکان پذیر است. تنها مانع ، محدودیت مبلغ درگاه پرداخت در روز می باشد که با ارتقا به سطح 5 این مانع هم برداشته شده و شما هر مبلغی که اراده کنید امکان انتقال وجه از بانک و غیره را دارید.

وبسایت هایی وجود دارند که با عنوان بیت کوین رایگان فعالیت می کنند و در ازای عملیات های مختلف (کلیک یا دیدن تبلیغ) به صورت رایگان به شما بیت کوین می دهند. اما غالبا اون مقدار به قدری پایین هست (چند ساتوشی) که معمولا ارزش گذاشتن زمان را ندارد.

بله شما میتونید دارایی بیت کوین خودتون روبفروشید تا کیف پول تومانی شما در فراچنج به صورت آنی شارژ شود.

بعد از انجام عملیات خرید بیت کوین اون مقدار در کیف پول شما به صورت آنی شارژ شده و هر زمانی که شما بخواید میتونید اون مقدار رو به کیف پول شخصتون انتقال دهید.